شاید گلکسی نوت 10 دوربین چهارگانه داشته باشد

شاید گلکسی نوت 10 دوربین چهارگانه داشته باشد

سری گلکسی اس ۱۰ دوربین‌های متفاوتی از دوربین دوگانه گلکسی اس ۱۰ ای گرفته تا دوربین چهارگانه گلکسی اس ۱۰ فایو جی را به کاربران ارائه می‌کند، هرچند موبایل دوم قیمت بسیار بالایی دارد. با این حال اگر می‌خواهید با قیمتی کمتر به این پیکربندی چهارگانه دست پیدا کنید، می‌توانید منتظر گلکسی نوت ۱۰ باشید، چرا که شایعات جدید از دوربین چهارگانه این دستگاه حاکی است.

این خبر توسط وبسایت SamMobile منتشر شده است، هرچند منبع آن به درستی مشخص نیست، بنابراین باید با احتیاط با این شایعه برخورد کنیم.

البته باورپذیر است که این تلفن دوربین چهارگانه داشته باشد زیرا یک لنز اضافه به این دستگاه کمک می‌کند تا نقطه تمایزی نسبت به گلکسی اس ۱۰ پلاس داشته باشد، خصوصا با توجه به این که اس ۱۰ پلاس به خودی خود موبایلی نسبتا بزرگ با نمایشگر ۶.۴ اینچی، یعنی هم‌اندازه گلکسی نوت ۹، است.

آن‌چه هنوز معلوم نشده مشخصات این لنزهاست. شاید نوت ۱۰ نیز مثل اس ۱۰ فایو جی دوربینی متشکل از یک لنز فوق عریض ۱۶ مگاپیکسلی، یک لنز تله‌فوتو ۱۲ مگاپیکسلی، یک لنز با دیافراگم متغیر ۱۲ مگاپیکسلی و یک سنسور سه بعدی باشد. اما در حال حاضر اطلاعات موثقی در این زمینه نداریم.

علاوه بر این، اگرچه قیمت این دستگاه پایین‌تر از اس ۱۰ فایو جی خواهد بود، ولی نباید انتظار داشته باشیم که نوت ۱۰ آن قدرها ارزان باشد. قیمت محصولات سری نوت معمولا کمی گران‌تر از مدل استاندارد سری اس است، بنابراین احتمالا با موبایلی ۹۹۹ دلاری طرف خواهیم بود.

منبع : جی اس ام

نظرات شما

قالب فروشگاهی