برنامه ی Wear شیائومی اکنون به طور رسمی در فروشگاه های اپل استور در دسترس است

برنامه ی Wear شیائومی اکنون به طور رسمی در فروشگاه های اپل استور در دسترس است

بعد از پیش بینی های زیاد، برنامه ی موبایل شیائومی Wear اکنون به طور رسمی در فروشگاه های اپل استور راه اندازی شده است. با این حال ، طبق گزارش رسمی ، برنامه در حال حاضر تنها از یک دستگاه پوششی پشتیبانی می کند و آن Xiaomi Watch Color است.

از برنامه Xiaomi Wear می توان برای مدیریت دستگاههای تحت پوشش مختلف از طرف این شرکت چینی و همچنین بررسی آمار مربوط به چندین فعالیت ورزشی ، الگوی خواب ، تغییر حالت های ورزشی از جمله موارد دیگر استفاده کرد.

 

رن تیان، مسئول نرم افزار دستگاه های پوششی شیائومی در اوایل این ماه فاش کرده بود که این شرکت نسخه اول برنامه Xiaomi Wear را در اکتبر سال 2019 به فروشگاه اپل استور ارسال کرده بود اما شرکت آن را تصویب نکرده بود.

از طرف دیگر ، برنامه Xiaomi Wear برای سیستم عامل اندرویدی به نسخه 1.1.12 به روز شده است. این شرکت با چندین رفع اشکال برای بهبود کارایی همراه کرد. این شرکت همچنین از پشتیبانی Xiaomi Watch Color که اخیراً راه اندازی شده ، پشتیبانی کرده است.

راه اندازی این برنامه از شرکت در اپل استور در همان روز آغاز کرده که شیائومی دومین نسخه بروزرسانی خارج از هوا (OTA) خود را برای Mi Watch با چندین ویژگی جدید آغاز کرده است. اولین نسخه بروزرسانی OTA در تاریخ 3 دسامبر ، درست چند هفته پس از آغاز رسمی ساعت هوشمند ، به بازار عرضه شد.

می توانید از اینجا برنامه ی Wear شیائومی را در فروشگاه اپل ببنید.

نظرات شما

قالب فروشگاهی